Kształtowniki zobacz szczegóły »

Wśród oferowanych wyrobów hutniczych dostępne są kształtowniki zimnowalcowane i gorącowalcowane. Proponujemy szeroki wybór rozwiązań w szczególnie popularnych kształtach, jak też rzadziej wykorzystywanych egzemplarzach. Wysoka jakość wykonania decyduje o szczególnej wytrzymałości produktów, które bardzo dobrze znoszą oddziaływanie czynników zewnętrznych, jak też obciążenia. Doskonale sprawdzają się w tworzeniu różnego rodzaju konstrukcji. Produkty są łatwe w montażu i demontażu , a przy tym odznaczają się dokładnością wymiarów.

Blachy zobacz szczegóły »

W naszym asortymencie dostępne są blachy stalowe, nierdzewne i kwasoodporne. Wykonane są w technologii tzw. walcowania na zimno lub na gorąco. Odznaczają się bardzo dobrymi parametrami technicznymi oraz odpornością na deformacje i odkształcenia. W zależności od wykorzystanego typu materiału mogą wykazywać także wytrzymałość na działanie szkodliwych kwasów lub ekspozycję na działanie czynników atmosferycznych. Posiadamy w ofercie produkty w wielu wymiarach i gatunkach, a także różnych rodzajach wykończenia.

Pręty zobacz szczegóły »

Oferujemy dobre jakościowo pręty ciągnione, walcowane i łuszczone. Dostępne w naszym asortymencie rozwiązania występują w różnych wariantach wymiarowych oraz kształtach przekroju. Wyroby doskonale nadają się do wielu zastosowań konstrukcyjnych. Proponowane rozwiązania wykonane są z mocnych materiałów, dodatkowo wzbogaconych warstwą, np. cynkowania. Dzięki temu zwiększa się ich wytrzymałość na działanie czynników zewnętrznych. Dajemy naszym Klientom możliwość dostosowania produktów do indywidualnych potrzeb, szczególnie w przypadku dużych wymiarów poprzecznych.

Rury zobacz szczegóły »

Dysponujemy rozbudowanym i zróżnicowanym asortymentem rur. Proponujemy wyroby przede wszystkim stalowe, odznaczające się mocną i stabilną konstrukcją, odporną na obciążenia oraz czynniki zewnętrzne. Posiadamy wyroby ze szwem i bez szwu. W zależności od właściwości materiału oraz kształtu i wielkości, przedmioty mogą być wykorzystane przy różnych pracach konstrukcyjnych oraz tworzeniu maszyn i urządzeń. Stosowane są również do transmisji mediów. Polecamy wyroby hutnicze wyłącznie o najlepszych parametrach.

Siatki i sita zobacz szczegóły »

W naszym asortymencie dostępne są siatki i sita o niemal uniwersalnym zastosowaniu. Ich prosta konstrukcja daje możliwość wykorzystania w różnych obszarach. Polecamy wyroby w wersji zgrzewanej, karbowanej, a także tkane. Proponowane przedmioty wykonane są z mocnej, odpornej na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne stali – węglowej i kwasoodpornej. Dodatkowo możemy zaoferować egzemplarze dedykowane specjalnie pod ogrodzenia. Posiadają dodatkową warstwę ochronną ocynku, która także zwiększa estetykę przedmiotów.

Armatura zobacz szczegóły »

Prezentujemy w naszym asortymencie specjalne rozwiązania w zakresie armatury. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą wyrobów hutniczych, ale także kompletacją dostaw w obszarze armatury. Wśród proponowanych produktów znajdują się między innymi: kolanka, redukcje, kołnierze, mufy, nyple i wiele innych. Wszystkie przedmioty dobieramy tak, aby wykazywały kompatybilność. Takie działanie ma na celu ułatwienie prac montażowych i demontażowych oraz zagwarantowanie odpowiednio mocnego zespolenia poszczególnych elementów.

Inne wyroby hutnicze zobacz szczegóły »

Zapewniamy w sprzedaży solidnie wykonane wyrobów hutniczych, które wykonane są zgodnie z obowiązującymi standardami. Wśród proponowanych rozwiązań znajdują się przedmioty sygnowane nazwami znanych i cenionych producentów. Dzięki temu zyskujemy pewność, że oferowane przedmioty wykazują się wysoką jakością wykonania, a co za tym idzie także bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Prowadzimy sprzedaż na terenie całej Polski. Chętnie udzielamy dodatkowych informacji dotyczących produktów z naszej oferty i dzielimy się naszą wiedzą.


INFOLINIA
012 264 58 75


01-06-2018
W dniu 01.06.2018r

W dniu 01.06.2018r. firma Krysmet będzie zamknięta
19-06-2014
Kontakt z firmą Krysmet

Można kontaktować się z nami na telefon komórkowy.
29-05-2013
adres e-mail firmy Krysmet

Informujemy, że na stronie KONTAKT podany adres e-mail : infio(at)krysmet.pl