Pręty ciągnione

Zakres wyrobów hutniczych oferowanych do sprzedaży przez naszą firmę jest naprawdę szeroki. Staramy się, by nasza oferta spełniała rozmaite potrzeby wielu naszych klientów, dlatego też dbamy o zadowalający asortyment.

Spośród wielu oferowanych przez nas części, wymienić należy m. in. pręty ciągnione, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Nie jest to niczym zaskakującym, ponieważ znajdują one zastosowanie w wielu branżach. Sektor produkcji maszyn wykorzystuje je na potęgę, jednak zastosowanie prętów ciągnionych nie ogranicza się tylko do budowy narzędzi. Oprócz tego wykorzystuje się je w energetyce i hydraulice, ale korzysta z nich także przemysł meblarski.

Różne zastosowania prętów ciągnionych wymuszają różne ich właściwości, dlatego staramy się zaspokoić wszystkie potrzeby naszych klientów. W naszej ofercie mamy pręty ciągnione pochodzące od różnych producentów, których łączy to, że są cenieni w branży. Oferujemy pręty w różnych kształtach, m. in. okrągłe, kwadratowe i płaskie, ponieważ różnorodność potrzeb klientów jest szeroka. Posiadamy pręty we wszystkich długościach handlowych, jednak zdajemy sobie sprawę z tego, że czasami potrzebna jest inna od standardowych długość, dlatego też w skład naszych usług z zakresu CNC wchodzi także przycinanie prętów na życzenie klienta do wymaganej długości. Wszelkie pytania dotyczące szczegółów naszej oferty prosimy zadawać za pośrednictwem formularza kontaktowego znajdującego się na naszej stronie internetowej - na każde odpowiemy!