Rury

Oferujemy Państwu rury stalowe - rury ze stali kwasowej. Sprzedaż prowadzimy m.in. w obszarze Kraków, Katowice. W ofercie także rury żaroodporne i nierdzewne.

Jednym z ważniejszych elementów wyrobów hutniczych, znajdujących zastosowanie w wielu przemysłach, m. in. takich jak motoryzacyjny, budowniczy, farmaceutyczny, chemiczny czy ciepłowniczy są rury. To podstawowe elementy wielu konstrukcji i mniejszych lub większych maszyn i urządzeń, bez których ich działanie byłoby niemożliwe. Służą głównie do przewodzenia cieczy, gazów czy innych substancji, dlatego też muszą cechować się takimi właściwościami, które umożliwiają im pracę w niejednokrotnie trudnych warunkach. W naszej ofercie znajdują się rury ze szwem, wykonane ze stali kwasoodpornej, węglowej bądź węglowej ocynkowanej.

W zależności od rodzaju stali nadają się one do pracy w warunkach kontaktu z agresywnymi substancjami bądź wodą. Oprócz tego oferujemy szereg rur bezszwowych, które sprawdzają się przede wszystkim w miejscach, gdzie nie mogą przepuścić ani odrobiny z przewodzonych substancji. Rury bez szwu wykonujemy m. in. ze stali żaroodpornej, dzięki czemu nadają się one do pracy w wyjątkowo wysokich temperaturach. W naszej ofercie posiadamy rury firmowane nazwami znanych producentów, a wszystkie są dostępne w długościach handlowych. Świadczymy usługi z zakresu CNC, dlatego na życzenie klientów możemy przycinać je do wymaganej długości. Prowadzimy dystrybucję na terenie całej Polski i chętnie nawiązujemy współpracę z przedsiębiorcami każdego kalibru.

Oprócz rur mamy w swojej ofercie także inne wyroby hutnicze. Siedziba naszej firmy znajduje się w Krakowie, ale można kontaktować się z nami przez internet.