Żeliwo

Solidność, trwałość i wytrzymałość to jedne z głównych wymagań stawianych materiałom wykorzystywanym w większości przemysłów. By je zrealizować, producenci muszą korzystać z najlepszej jakości materiałów, które noszą właśnie takie cechy. Obok szeroko wykorzystywanej stali, drugim w kolejności materiałem jest żeliwo. Ten stop zawierający w sobie żelazo, węgiel, krzem, mangan, fosfor i inne składniki, ze względu na ich właściwości, sam w sobie staje się solidnym tworzywem. Dzięki temu znajduje zastosowanie w wielu miejscach, począwszy od przemysłu motoryzacyjnego poprzez inżynierię sanitarną, na budowie urządzeń ciepłowniczych kończąc.

Z żeliwa wykonuje się nie tylko całe urządzenia, ale także ich części, jak np. pręty i tuleje. Nasza firma ma właśnie je w swojej ofercie. Sprzedawane przez nas części, których głównym, a często jedynym tworzywem jest żeliwo, pochodzą od najlepszych producentów, cieszących się uznaniem i szacunkiem w wielu branżach, co jest pewną i stuprocentową gwarancją ich wysokiej jakości.

Zajmujemy się sprzedażą elementów żeliwnych zarówno w ilościach hurtowych jak i detalicznych, a z naszą ofertą docieramy do małych i dużych przedsiębiorców z całej Polski. Zapraszamy zarówno do wizyt w naszej siedzibie mieszczącej się w Krakowie, jak i do kontaktowania się z nami za pośrednictwem telefonu bądź formularza zapytania, który znajduje się na naszej stronie internetowej.

Chętnie udzielimy wszelkich informacji i odpowiedzi na Państwa pytania związane ze szczegółami naszej działalności.